Wie doet wat?

 

maandag

dinsdag

woensdag

donderdag

vrijdag

Groep 1-2 A

Nicolien/Natasja

Nicolien

Nicolien

Nicolien

Nicolien

Groep 1-2 B

Latifa

Latifa

Thea

Thea

Thea

Groep 1-2 C

Fatima

Fatima

Fatima

Fatima

Fatima

Groep 3 A

Heidi

Heidi

Heidi

Heidi

Heidi

Groep 3 B

Marieke

Marieke

Marieke

Marieke

vac

Groep 4 A

Monique

Monique

Monique

Monique

Monique

Groep 4 B

Mariëtte

Nurcan

Nurcan

Nurcan

Mariëtte

Groep 5 A

Astrid

Astrid

Astrid

Astrid

vac.

Groep 5 B

Ria

/Ria/Reni

Reni

Ria

Ria

Groep 6 A

Lisette

Wilco

Wilco

Lisette

Lisette

Groep 6 B

Johan

Johan

Johan/Anastasia

Johan

Johan

Groep 7 A

Henna

Henna

Henna

Henna

Henna

Groep 7 B

Marleen

Marleen

Marleen

Marleen

Marleen

Groep 8 A

Marietsia

Marietsia

Marietsia

Marietsia

Marietsia

Groep 8 B

Souhailla

Souhailla

Souhailla

Souhailla

Souhailla

Interne begeleiders                           : juf Saskia en vacature

Orthopedagoog                                  : juf Betty

Bouwcoördinatoren                           : juf Orpha(onderbouw), meester Wilco(bovenbouw)

Coördinator rekenen                          : juf Ria

Coördinator taal                                 : juf Monique

Coördinator VVE                                : vacature

Coördinator kunst en cultuur

en leerkracht beeldende vorming     : juf Agnes

Coördinatie naschoolse act.               : meester El Hassan, juf Michelle

Coördinator ICT                                  : meester Wilco

Management ass./ administratie      : juf Sharmila

Gymdocent groepen 6-7-8                 : meester El Hassan
Gymdocent groepen 1-2-3-4-5-6       : juf Heike / juf Michelle
Conciërges                                         : meester Jessy (ma/di/do/vrij) en meester Ben
RT/ ondersteuning                             : juf Louise, Marjo, Anastasia, Natasja en Haydee
Plusklas                                              : juf Orpha
OKA                                                    : juf Kim
Voorschool                                         : juf Marjolein, Nazia, Esmae en Belenesch

Het MT (managementteam) bestaat uit juf Orpha, juf Saskia, meester Wilco en meester Alwin

Directeur: de heer Alwin van Halm (maandag t/m vrijdag)